Piegāde

Sāls lampu piegāde iespējama:

Latvijā, piegāde no 1-4 darba dienām precēm, kas ir pieejamas uz vietas.  Iespējams arī iegādāties lampas pēc pasūtījuma, visu lampu klāstu skatiet sadaļā galerija.
  • Izmantojot Omniva pakomāta pakalpojumu - kurjerpiegāde tiek organizēta bez maksas. Piegāde tikai ar pārskaitījumu par priekšapmaksas rēķinu.  Pakomātu adreses iespējams aplūkot šeit: Omnivas pakomātu adreses. Sūtījumu pēc pakas numura pēcāk iespējams izsekot šeit.

Baltijas un Eiropas Savienības valstīs, piegāde no 3-14 darba dienām precēm, kas ir pieejamas uz vietas.  Iespējams arī iegādāties lampas pēc pasūtījuma, visu lampu klāstu skatiet sadaļā galerija

  • Izmantojot Omniva pakomāta pakalpojumu Baltijas valstīs - kurjerpiegādes izmaksas sākot no 7 EUR, lūdzu, sazinieties ar mums par precīziem piegādes izcenojumiem, jo tie var mainīties atkarībā no saņēmēja valsts un preces izmēriem. Piegāde tikai ar pārskaitījumu par priekšapmaksas rēķinu. Pakomātu adreses iespējams aplūkot šeit: Omnivas pakomātu adreses. Sūtījumu pēc pakas numura pēcāk iespējams izsekot šeit.
  • Izmantojot kurjerpakalpojumu Eiropas Savienības valstīs - kurjerpiegādes izmaksas sākot no 14 EUR, lūdzu, sazinieties ar mums par precīziem piegādes izcenojumiem, jo tie var mainīties atkarībā no saņēmēja valsts, pilsētas un preces izmēriem. Piegāde tikai ar pārskaitījumu par priekšapmaksas rēķinu. 
Lai sazinātos ar mums, droši rakstiet uz [email protected] vai iekš Facebook lapas "Jūsu veselībai", vai mūsu mājas lapā kontaktu sadaļā. Vai arī zvaniet uz mūsu norādīto kontakttālruni - +371 28444811. Mūsu darba laiks Pr.-Pk.:09.00-17.00.
0
SIA "PREISS TEHNIKA"
Kontakttālrunis: +371 28444811
Darba laiks: Pr.-Pk.: 09.00 - 17.00
Adrese: Ogre, Brīvības iela 38, LV-5001
E-pasts: [email protected]

Visas tiesības aizsargātas. Interneta veikals www.jusuveselibai.lv
Visas cenas norādītas EUR ar PVN - 21%
 .